Kredyty gotówkowe bez bik i bez zaświadczeń

Obecnie, bardzo popularną formą kredytowania są kredyty gotowkowe bez bik. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, bowiem nie wymagają one zaświadczeń ani żadnych informacji z Biura Informacji Kredytowej. Taki kredyt udzielany jest przede wszystkim na dowód tożsamości.

Kredyty gotówkowe bez bik – charakterystyka

Czym się charakteryzują kredyty gotówkowe bez bik? Przede wszystkim wiążą się one z minimum formalności. Wstępna decyzja kredytowa może być udzielona nawet przez telefon. Co ważne, kredyt ten, można przeznaczyć na dowolny cel, na przykład na kupno mieszkania, samochodu, domu czy innej nieruchomości. O taką pożyczkę może ubiegać się osoba, która jest pełnoletnia i ukończyła 18 rok życia.

Kredyty gotówkowe przez internet

O kredyt gotówkowy bez weryfikacji w bik, można ubiegać się z pośrednictwem internetu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż wiążę się to z dużą oszczędnością czasu. W celu otrzymania kredytu, najpierw trzeba wypełnić stosowny wniosek na stronie internetowej. Następnie, kwestionariusz przechodzi przez proces weryfikacji a następnie najczęściej przez telefon kontaktuje się osoba z firmy w sprawie podjęcia decyzji.

Jaką kwotę można wziąć w ramach kredytu?

W ramach kredytu można ubiegać się nawet o kwotę kilku bądź kilkunastu tysięcy złotych. Takie kredyty charakteryzują się również niską ratą kredytu, która jest dostosowana do możliwości spłaty. Warto wiedzieć, że wszystkie warunki kredytowania, np. termin spłaty, są jasno i szczegółowo opisane w paragrafach umowy.